بهینه سازی سایت : دو پرنده و یک خرس

بهینه سازی سایت : دو پرنده و یک خرس

مراحلی وجود دارد که با دنبال کردن آنها می توانید موفقیت خود را در یک کسب و کار آنلاین تضمین کنید. هزاران نفر با انجام اقدامات زیر کسب و کار خود را به موفقیت رسانده اند:

1.         پیدا کردن یک نیاز و پوشش دادن آن

2.         ایجاد آگهی فروش

3.         طراحی سایت و توسعه اپ کسب و کار

4.         استفاده از موتورهای جستجو برای افزایش ترافیک

5.         ایجاد شهرت و محبوبیت برای سایتتان

6.         پیگیری مشتریان و مشترکینتان با ارسال ایمیل

7.         افزایش درآمد خود از طریق بازگشت سرمایه افزایش تولید و افزایش فروش

هرکسی، حتی افراد مبتدی در کارآفرینی آنلاین، می توانند در از این فرایند در یادگیری چگونگی راه اندازی یک کسب و کار آنلاین بهره ببرند. قدم اول. پیدا کردن یک نیاز و پر کردن آن: بسیاری از افراد برای شروع به اشتباه اول به دنبال یک محصول می گردند و بعد به دنبال بازار فروش آن. برای افزایش شانس موفقیت خود ابتدا با بازار شروع کنید، ترفند این است که گروهی از مردم را بیابید که به دنبال راه حلی برای یک مشکل خاص هستند، البته با دنبال کردن گروه های مختلف خود را سردرگم نکنید.

اینترنت این گونه تحقیقات بازار را آسان تر می کند.

•           می توانید به فروم های آنلاین مراجعه کنید تا سوالات مردم و مشکلاتی که آنها در حال تلاش برای حل آنها هستند را ببینید.

•           به سراغ کلمات کلیدی که مردم بیشتر جستجو می کنند بروید، البته نه کلماتی که شرکت های زیادی برای آن در رقابت هستند.

•           مراجعه به سایتهای رقبا و توجه به آنچه که آنها برای متقاضیان انجام می دهند. سپس شما می توانید با توجه به آنچه که آموخته اید یک محصول برای یک بازار که در حال حاضر وجود دارد تولید کنید و آن را بهتر از رقیبان انجام دهید.

قدم دوم. ایجاد یک آگهی فروش :

در اینجا فرمول ثابتی از فروش وجود دارد که مشتریان را در طول فرایند فروش از لحظه ای که می رسند تا لحظه ای که خرید را انجام می دهند دنبال می کند:

1.         برانگیختن علاقه با یک تیتر قانع کننده

2.         شرح حل مشکل با محصول شما

3.         ایجاد اعتبار برای خود به عنوان حل کننده این مشکل

4.         نشان دادن مشتریانی از میان مردم که محصول شما را استفاده کرده اند

5.         بحث درمورد محصول و منفعت آن برای مشتریان

6.         پیشنهاد دادن

7.         ایجاد یک تضمین قوی

8.         درخواست برای فروش

در طول تنظیم آگهی فروش ، شما نیاز به تمرکز کردن بر چگونگی حل مشکل مردم و یا بهتر کردن زندگی آنها از طریق محصول و یا خدمات شما است. مانند یک مشتری فکر کنید و از خود بپرسید چه چیز خاصی در این محصول است برای من؟

قدم سوم. طراحی سایت

بعد از اینکه محصول و بازار و پروسه فروش خود را یافتید، حالا شما برای طراحی یک وبسایت برای کسب و کار کوچک آنلاین خود هستید. به یاد داشته باشید که ساده بگیرید. شما باید در کمتر از 5 ثانیه نظر بازدید کنندگان را جلب کنید در غیر اینصورت آنها می روند و دیگر هرگز بازنمیگردند. نکات مهم زیر را به خاطر داشته باشید:

•           یک یا دو فونت ساده را بر روی زمینه سفید انتخاب نمایید.

•           موضوع اصلی خود را روشن و ساده، در تمام صفحات تکرار کنید.

•           از گرافیک، پیغام صوتی و یا ویدئو برای افزایش بازده پیام خود استفاده کنید.

•           خرید را آسان کنید، بهطوری که بیش از دو کلیک بین مشتری و پرداخت وجود نداشته باشد.

•           وبسایت شما نمای فروشگاه آنلاین شما است، پس آن را مشتری پسند کنید.

قدم چهارم. استفاده از موتورهای جستجو برای افزایش ترافیک

خرید کلیک های تبلیغاتی ساده ترین راه برای دریافت ترافیک به یک سایت با نام تجاری جدید است. این کار دو مزیت بیش از ترافیک برای سایت شما دارد. اول، تبلیغات PPC در صفحات جستجو بلافاصله نشان داده می شود، دوم ، تبلیغات PPC اجازه تست کلمات کلیدی مختلف ، و همچنین عنوان تیتر ، قیمت ها و روش های فروش را به شما می دهد. درنتیجه نه تنها ترافیک فوری به شما می دهد بلکه به شما امکان کشف بهترین و بالاترین کلمات کلیدی سایتتان را می دهد. سپس شما می توانید کلمات کلیدی را در سرتاسر سایت و کد ها قرار دهید، که به رتبه بندی شما در صفحات جستجو کمک می کند.

قدم پنجم. ایجاد شهرت و محبوبیت برای سایتتان

مردم از اینترنت برای دریافت اطلاعات استفاده می کنند. ارسال اطلاعات رایگان به دیگر سایت ها شما می توانید ترافیک بیشتری کسب کنید و رتبه بندی بهتری در موتورهای جستجو بدست آورید. راز این کار در این است که همیشه اطلاعات حاوی یک لینک به سایت شما باشد.

•           هدیه دادن محتوای آزاد و تخصصی، تنظیم مقالات، ویدئو و یا هرچیز دیگری که برای مردم مفید باشد. توزیع مطالب از طریق دایرکتورهای مقالات آنلاین و یا سایت های رسانه اجتماعی.

•           قرار دادن لینک ( ارسال به یک دوست) در مطالب ارزشمند وبسایت خود. •     فعالیت های حرفه ای در فروم های صنعتی و شبکه های اجتماعی که بازار هدف شما هستند.

خوانندگان جدید شما خواهند رسید. اما حتی بهتر از آن ، در هر سایتی که محتوای شما پست می شود به سایت شما لینک می دهد. موتورهای جستجو لینک از سایت های مربوط را دوست دارند و در رتبه بندی به شما پاداش می دهند.

قدم ششم. استفاده از قدرت ایمیل مارکتینگ برای تبدیل بازدیدکنندگان به خریدار هنگامی که شما یک لیست مشتری تهیه می کنید، درواقع شما یکی از باارزش ترین دارایی های کسب و کار آنلاین خود را تهیه کرده اید. مشترکین و مشتریان شما اجازه ی ارسال ایمیل را به شما داده اند این بدان معنا است که:

•           شما چیزی را که درخواست کرده اند به آنها داده اید

•           شما در حال توسعه روابط همیشگی با آنها هستید

•           بازاریابی پست الکترونیک ارزانتر و موثر تر از چاپ، تلویزیون یا رادیو است، زیرا به شدت هدفمند است.

هرکسی که از سایت شما بازدید می کند در لیست مهم شما قرار می گیرد. و هیچ ابزاری بهتر از ایمیل برای رهبری این لیست نیست. تغییرات در انترنت انقدر سریع است که یکسال آن برابر است با 5 سال در دنیای واقعی است. اما اصول مدیریت چگونگی شروع یک کسب و کار آنلاین موفق تغییری نکرده است. اگر شما شروع به راه اندازی یک کسب و کار آنلاین کرده اید به این اصول ذکر شده بچسبید. اگر شما قبلا برای مدتی یک کسب و کار آنلاین داشته اید، با انجام یک بررسی سریع ببینید در کجای کار غفلت کرده اید، و یا اصلا این اصول را رعایت نکرده ای

ادامه